Hediyelik Lokum Almak İstiyorsanız

Kuru gül yapraklı Antep fıstıklı parmak lokum

Hediyelik Lokum Almak İstiyorsanız

Türkiye ile özdeşleşmiş ürünler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise lokum olarak karşımıza çıkmaktadır. Yıldırım şekerleme olarak 1972 yılından beri ülkemizin en önemli ürününü en lezzetli şekilde üretmekteyiz. Yıldırım şekerleme olarak misafirliklere giderken götürülen hediyelik lokum çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Kahvelerin ve çay saatlerini lezzetlendirmek için hazırladığımız hediyelik lokum paketleri ile tatlı yiyelim tatlı konuşalım sözünü kendine ilke edinen Yıldırım şekerleme olarak en tatlı şekerlemeleri üretmekteyiz. Hediyelik lokum çeşitlerimiz arasında Yıldırım şekerleme kuruluş yeri olan Isparta’nın sembolü güllü hediyelik lokum en çok tercih edilen ürünümüzdür.

 

Hediyelik Lokum

Biz misafir seven ve misafiri baş üstünde tutan bir milletiz ve misafirliğe giderken de mutlaka elimiz boş gitmeyiz. Özellikle tatlı bir şeyler hediye götürerek sohbetlerimizin daha tatlı olmasını dileriz. Yıldırım şekerleme olarak Isparta merkezli oluşumumuz ile tüm ülkede tatlı sohbetler için öncülük etmekteyiz. Geleneklerimizin en önemli lezzeti lokumu değişik tatlarla birleştirerek sofralarınıza ulaştırmaktayız.

 

Hediyelik lokum almak istiyorsanız Yildirimsekerleme.com.tr internet sitemizden 0246 228 58 30 numaralı sipariş hattımızdan ve [email protected] mail adresimizden bizlerle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

 

Hediyelik Lokum Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yıldırım şekerleme olarak en doğal hammadde kullanarak üretilen ürünlerimizi el değmeden hijyenik koşullar sağlanarak üretmekteyiz. Sipariş kanallarımız üzerinden iletilen hediyelik lokum siparişlerinizi aynı gün içerisinde özel paketleme malzemeleri kullanarak paketlemekteyiz. Siparişleriniz aynı gün içerisinde paketlenerek anlaşmalı kargo firmamız kapınıza kadar ulaştırmaktayız.

 

Hediyelik lokum alanında sektörün lider üreticisi konumunda yer alan firmamız 1972 yılında ilk kurulduğu andan itibaren geleneksel lokum üretiminden hiç bir şey kaybetmeden üretimine devam etmektedir. Lokum üretiminde kullanılan tüm malzemeler firmamız için özel üretilmekte ve tüm ürünlerimiz organik üretim standartlarına uygun üretilmektedir.

 

Hediyelik Lokum Almak İstiyorsanız” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.