Yıldırım Şekerleme

1972’li yılların başında küçük bir imalathanede akide şekeri,lokum imalatı ile Necati bey tarafından başlayan Yıldırım Şekerleme her geçen gün gücüne güç katarak devam etmektedir.

Büyük emek ve özele hazırlanan ve hijyenik koşullarda paketlenen Yıldırım Şekerleme ürünlerinin en büyü sırrı;abiden kardeşe,dededen toruna,ustadan çırağa aktarılan bilgi,deneyim,işe duyulan saygı ve titizliktir.Bunlar üretimin her kademesinde kendini göstermektedir.

Yıldırım Şekerleme tüketicisi talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli geliştirmekle birlikte lokum,tahin helvası,reçel,gül ürünleri ve tahin çeşitleri ile sofralara lezzet vermektedir.

Müşterilerine  daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacı ile 2005 yılı Ağustos ayından itibaren 600 m² lik 3 katlı yeni modern tesislerinde üretim teknolojisini geliştirerek kapasitesini arttırarak hizmete devam etmektedir.

Yıldırım Şekerleme gül lokumu ve gül reçeli imalatı ile “Isparta’nın neyi meşhur ?”sorusuna cevap vermenin ve Isparta’ya ait bir ürüne sahip olmanın da gururunu yaşamaktadır.

 

YILDIRIM ŞEKERLEME ÜRÜNLERİ HAYATINIZDAN EKSİK OLMASIN…